Dažniausiai užduodami klausimai

Pristatymo informacija

Kokius pristatymo būdus galiu pasirinkti?

Prieš apmokant užsakymą Jus galėsite pasirinkti pristatymą į artimiausią Omnivos paštomatą arba kurjeriu į Jūsų nurodytą adresą.

Ar siunčiate siuntas į kitas šalis?

Taip siunčiame į kitas šalis, tik Jums reikės pasirinkti užsienio šalies adresą.

Ar pristatymo adresas gali skirtis nuo registracijos adreso?

Taip, jeigu Jūsų pristatymo adresas skiriasi nuo registracijos adreso, tai atskirai užpildote pristatymo adreso laukeli.

Ar galiu pats atvykti pasiimti užsakymą?

Atsiimti galima tik Klaipėdos mieste susisiekus kontaktuose nurodytu tel nr.

Apmokėjimo informacija

Kokie yra apmokėjimo būdai?

Apmokėti už norimas prekes galite prisijungę tiesiai prie savo el. bankininkystės. Jeigu norite gauti išankstinę sąskaitą, tai reiktu susisiekti su mumis kontaktuose nurodytu el.paštu arba tel.nr.

Ar galiu sumokėti grynais pinigais?

Grynais pinigais galite atsiskaityti tik Klaipėdos mieste iš anksto suderinus užsakymą kontaktuose nurodytais el.paštu arba tel.nr.

Informacija apie filtrus

Kaip išsirinkti filtrą?

Jums reikia žinoti vėdinimo įrenginio modelį, kuri galite rasti pažiūrėję savo pirkimo dokumentuose. Kitas būdas, tai galite pažiūrėti ant pačio įrenginio atidarę serviso dureles. Atradus vėdinimo įrenginio modeli belieka tik suvesti modelį mūsų paieškos sistemoje arba ieškoti tarp skirtingų gamintojų nuorodų. Na o, jei tikrai nėra galimybės sužinoti tikslaus įrenginio pavadinimo, tai galite tiesiog išimti filtrus ir pažiūrėti arba pamatuoti, kad žinoti jų išmatavimus ir ieškoti filtrą pagal išmatavimus įvedant matmenis be tarpelių „ilgis x plotis x aukštis“

Kodėl reikia keisti filtrus?

Nes dulkių, teršalų, žiedadulkių, nemalonių kvapų sluoksnis pasidaro didesnis ir į namus patenka vis mažiau šviežio oro.
Stipriai apsinešęs oro filtras gali sugadinti vėdinimo sistemos įrenginį, nes ventiliatoriui teks sunkesnis darbas tiekti šviežią orą per apsinešusį filtrą.
Ant filtro esantis teršalų sluoksnis gali sukelti nemalonius kvapus namuose, kurie ilgainiui gali tapti dirgiklis Jūsų uoslei.

Kaip dažnai turiu keisti filtrus?

Kaip dažnai reikia keisti filtrus, priklauso nuo to, kur gyvenate. Jei gyvenate tankiai apgyvendintame rajone arba miesto centre, filtrą pakeiskite du kartus per metus dėl išmetamųjų dujų ir visų dalelių ore. Tačiau jūs taip pat turėtumėte keisti filtrus 2 kartus per metus, jei gyvenate kaimo vietovėje kur daugybe žiedadulkių.
Tiems, kurie gyvena pakrantėje, jie gali keisti filtrą kartą per metus, tačiau rekuperatorius naudos daugiau galios, jei naudosite seną filtrą , todėl svarbu reguliariai keisti.
Keičiant filtrą taip pat svarbu naudoti dulkių kaukę, nes jūsų filtre yra sukauptos dulkės, žiedadulkės ir kitos dalelės.

Ar verta keisti filtrus?

Taip, nes taip Jus sutaupysite elektros energijos sąnaudas, kadangi per naują filtrą varikliui lengviau tiekti šviežią orą ir nereikės dirbti maksimaliomis apsukomis, taip pat sudarysite ilgaamžiškesnio tarnavimo galimybes. Stipriai apsinešęs oro filtras gali sugadinti vėdinimo sistemos įrenginį, nes ventiliatoriui teks sunkesnis darbas tiekti šviežią orą per apsinešusį filtrą.

Kur išmesti savo seną filtrą?

Dauguma mūsų filtrų tiekiami plastikiniais arba kartoniniais rėmeliais, todėl galite juos išmesti į plastikinių arba kartoninių atliekų konteinerį. Kitu atveju, filtrai metaliniais rėmeliais turėtu būti šalinami kaip specialios atliekos.

Kaip dažnai reikia keisti filtrus?

Tiems, kurie gyvena pakrantėje, jie gali keisti filtrą kartą per metus, tačiau rekuperatorius naudos daugiau galios, jei naudosite seną filtrą , todėl svarbu reguliariai keisti. Keičiant filtrą taip pat svarbu naudoti dulkių kaukę, nes jūsų filtre yra sukauptos dulkės, žiedadulkės ir kitos dalelės.

Negaliu rasti savo filtro internetinėje parduotuvėje?

Jei negalite rasti to, ko ieškote, arba nesate tikri, ar pasirinksite tinkamą filtrą. Mūsų aptarnaujantis personalas visada pasiruošęs jums padėti. Tiesiog susisiekite el. paštu arba nurodytu telefonu.

Filtro kokybė

Ventiliacijos filtrai yra aukščiausios kokybės. Kiekvienas filtro komponentas yra kruopščiai parinktas, siekiant užtikrinti mūsų klientams geriausią sprendimą ir kokybę pagal kainą. Mes dirbame tik su kietais rėmais, kurie gali atlaikyti vandenį ir didelę drėgmę. Mūsų filtrai yra tvirti ir optimizuoti Lietuvos klimatui.

Aš užsisakiau ir gavau netinkamą filtrą. Kaip grąžinti prekę?

Jei GAVOTE netinkamą filtrą, tiesiog atsiųskite mums el.laišką su informacija apie tai, kokį filtrą gavote ir kokį užsakėte, ir Jums bus išsiųstas tinkamas filtras.
Jeigu UŽSAKĖTE netinkamą filtrą, tiesiog atsiųskite mums el.laišką su informacija apie tai, kokio filtro Jums reikia ir Jums reikės sumokėti skirtumą ir atgalinio siuntimo mokestį.

Ar pristatome originalius filtrus? Kokius standartus atitinka?

Senasis standartas EN 779:2012 buvo skirtas filtravimo medžiagų gamintojams, MEDŽIAGOS skirstomos pagal klases. Kiekviena klasė buvo testuojama ir turėjo atitikti šį standartą.

Naujasis ISO 16890 standartas skirtas FILTRŲ testavimui. Dabartiniai filtrų rezultatai priklauso nuo pačio filtro gamintojo. Kiekvieno gamintojo, gaminamas toks pats gaminys, pvz.: MPL (panelinis) filtras, gali pasiekti skirtingus rezultatus pagal naująjį ISO standartą. Pavyzdžiui senoji F7 klasė pas skirtingus filtro gamintojus, gali gauti skirtingus filtro rezultatus  ePM1 (~70%), arba ePM2,5 (~70%). Visi rezultatai priklauso nuo gamintojo gamybos ir gaminio technologijos.

Galime pasigirti, kad prekiaujame filtrais atitinkančiais naująjį ISO 16890 standartą, kurį naudoja ir originalių filtrų gamintojai!

Turiu daugiau klausimu?