Paslaugos

Esame statybos įmonė turinti kvalifikuotų ventiliuojamo fasado montuotojų, betonuotojų, mūrininkų ir stogų montuotojų. Mes atliekame visus darbus, tiek didelės apimties projektus, tiek mažesnius projektus įmonėms, tiek privatiems asmenims.
„Arvitoma“ vykdo visus statybos projektus. Vykdo naują būsto statybą, taip pat komercinių pastatų statyba ir renovacijos projektus.
Mes atliekame užduotis Klaipėdos mieste ir Klaipedos rajone.
Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime!

Mūsų įmonė daugiausiai vykdo betonavimo darbus montuojant klojinius pamatams.
Turime patirties ruošiant pamatus iš polistirolio klojinių kurie yra ženkliai efektyvesni tiek finansiniais ištekliais tiek darbo atžvilgiu.
Galime patarti ir pakonsultuoti prieš pradedant statybos darbus, tiek statybų eigoje.

Tai yra mūsų įmonės varomasis arkliukas, kuomet atvykus į projektą pirma dieną skiriame apsižiūrėjimui, o jau +- po savaitės jau galėsite džiaugtis kokybiškai atliktu darbu ir išaugusiomis sienomis.
Patarsime kur pirkti blokelius ir kokius pirkti blokelius. Patarsime kaip ka geriau daryti ir ko nedaryti. Esame pastatyte jau nesuskaičiuojamą kieki privačių namų, taip pat turime nesuskaičiuojama kiekį patenkintu klientų.

Arvitoma yra statybos įmonė, kuri specializuojasi keičiant šlaitinius stogus. Mūsų ilgametė patirtis ir specializuota patirtis suteikia įgūdžių pakeisti stogą, kai jis tampa senas. Mes visada teikiame fiksuotas kainas, kad išvengtumėte nemalonių siurprizų. Mūsų patentuotas stogų keitimo metodas užtikrina, kad jūsų stogas būtų pertemptas tą pačią dieną. Vidutiniškai praleidžiame tik vieną savaitę, pakeičiant standartinį stogą.
Taip pat dengiame stogus naujos statybos namuose, kotedžuose ar komercinės paskirties objektuose.
Arvitoma prisiima atsakomybę už kiekvieną įvykdytą projektą!

Arvitoma turi ilgametės patirties specialistų galinčių atlikti ventiliuojamo, šlapio (polistirolinio) fasado montavimo darbus. Mūsų patyrę darbuotojai atliko fasado renovacijos darbus bendrabutyje Baltijos pr., kuriame buvo keliami aukšti reikalavimai tiek terminų atžvilgiu, tiek kokybės atžvilgiu. Turime patirties privačiame sektoriuje montuojant polistirolio plokštes ant privačių namų fasadų. Fasado apdailos darbus atliekame patys, turime patirties: skardinio fasado, dekoratyvinio tinko fasado, ventiliuojamų plokščių fasado montavime.
Arvitoma prisiima atsakomybę už kiekvieną įvykdytą projektą!